O NAS

Cześć! Jesteśmy Kasia i Patryk. Pierwszy raz spotkaliśmy się latem w 2014 roku i żeby było śmieszniej bawiliśmy się razem na jednym weselu. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Miesiąc później zamieszkaliśmy już razem, dwa zaręczyliśmy a po półtora roku, byliśmy już małżeństwem. Aktualnie mieszkamy w małej miejscowości w Wielkopolsce.

Jako mąż i żona, para fotografów głęboko wierzymy w małżeństwo i zawsze robimy wszystko aby uchwycić na fotografiach i filmie miłość dwojga ludzi w jak najlepszy sposób. Kochamy życie! Uwielbiamy podróżować, wtedy kiedy możemy poczuć prawdziwą wolność odkrywając przy tym przyrodę, która jest fascynująca, morza, oceany, zachody słońca, lasy i góry, to idealne tło do wspaniałych fotografii.

Kolejną rzeczą którą kochamy to muzyka, Patryk uwielbia dźwięki Radiohead, Massive Attack oraz Bonobo ja natomiast bardziej grunge i folk, Pearl Jam, Mumford and Sons. Nasze zamiłowanie do muzyki również było inspiracją do tego, aby nasz teledysk ślubny nakręcić podczas festiwalu Open’er na który jeździliśmy co rok.

Uwielbiamy nowe wyzwania oraz pary młode, które nie boją się pokazać na swoich ślubach cząstki siebie, czegoś co będzie w 100% odzwierciedlało ich, nie zawsze najważniejsza jest tradycja, dla nas liczy się aby młodzi w tym jedynym dniu czuli się wyjątkowo…


PUBLIKACJE